Haberler

Haberler

Sağlıklı ve nitelikli ürünleriyle anneler ve bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Wee Baby, 14 -17 Eylül tarihlerinde Almanya’da düzenlenecek “Kind+Jugend Fuarı”na katılacak. Türkiye’nin en çok tercih edilen markaları arasında yer alan Wee Baby, dünya çapında bilinen en prestijli anne bebek fuarında en yeni ürünleriyle yerini alacak. 

Gelişen teknoloji ve değişen trendlerle hızla büyüyen anne bebek sektörü, Eylül ayında Almanya’da büyük bir buluşmayla bir araya gelmeye hazırlanıyor. Bebek ve çocuk ürünleri sektöründeki tüm yeniliklerin yakından görüleceği “Kind+Jugend Fuarı”, dünya çapındaki önemli firmaları buluşturacak. Ürünleriyle Türkiye’deki yerini sağlamlaştıran ve dünya markası olma hedefiyle ilerleyen Wee Baby, fuarda 80 metrekarelik bir alanda 6 ayrı ürün kategorisinde hazırladığı ürün konseptiyle yer alacak

Yaklaşık 50 ülkeden bin 200’den fazla katılımcı ve dünyanın dört bir yanından 22 binden fazla ziyaretçi beklenen fuar, küresel ticaret için önemli bir platform olma özelliği taşıyor. Anne bebek ürünlerinde 132‘nin üzerinde ürün çeşidi ve Annelere Özel Ürünler, Beslenme Ürünleri, Emzikler, Yardımcı Ürünler, Bakım Ürünleri ve Oyuncaklardan oluşan 400’ün üzerinde ürünüyle Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından olan Wee Baby, bu platformda dünya markalarıyla bir araya gelerek ürünlerini tanıtma fırsatı yakalayacak. 

Wee Baby olarak Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde en büyük üretici olduklarını ifade eden Wee Baby Genel Müdürü Burak Özbaşoğlu, özellikle Ortadoğu bölgesinde ürünlerine yoğun talep olduğunu ancak Avrupa ve diğer dünya ülkelerinde de güçlenmek istediklerini belirtti: “Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarları potansiyeli oldukça yüksek olan pazarlar. Dünyanın farklı ülkelerinden birçok sektör firmasını bir araya getirecek “Kind+Jugend Fuarı” bu nedenle bizim için çok önemli bir fırsat. Kaliteli ve nitelikli ürünlerden oluşan kategorilerimizi tüm dünyayla paylaşmak istiyoruz. Hedefimiz Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine olan ihracatımızı 2 katına çıkarmak. Sektördeki tüm yenilik ve gelişmelerin yakından görüleceği fuar, bu hedefimize ulaşmamıza yardımcı olacak.”